zadzwon

Zadzwoń

grawerowanie-gdansk

Grawerujmy!

inpiracje-grawer-gdansk

Nawiguj


Proces grawerowania składa się z: projektu, akceptacji, odpowiedniego ułożenia przedmiotu na maszynie, dobrania mocy w maszynie oraz sam proces grawerowania.

Ekipa Zagrawerowanych – w grudniu biła rekordy 🙂 Jednego dnia grawerowaliśmy – piłkę, szablę oraz klakson do zabytkowego auta i 60 cm wazon.

Jak to się dzieje, że grawer można wykonać na tak wielu płaszczyznach?

Kluczem do sukcesu jest odpowiednie ułożenie przedmiotu grawerowanego.

Więc jeśli szukasz graweru w Gdańsku, a masz naprawdę nietypową realizację – z pewnością nie wyjdziesz z pustymi rękami 🙂

Ile to tak naprawdę trwa? Projekt klient przygotowuje razem z grafikiem. Czas wykonania projektu zależy od zdecydowania klienta. Niektórzy od razu dokładnie wiedzą czego chcą i w ciągu 3 minut projekt jest gotowy. Następnie ułożenie przedmiotu, osoba która wykonuje grawer na laserze, ustawia produkt i pokazuje klientowi, w którym miejscu zostanie wykonany grawer. Po akceptacji, dobieramy moc graweru oraz jego prędkość. Sam grawer trwa od kilku sekund ( w przypadku małego obszaru grawerowania np. grawer na zegarku, do kilkunastu minut np. grawer na skrzynce czy grawer na karafce). Potem wystarczy przetrzeć przedmiot szmatką z micorfibry i gotowe 🙂

Całość wykonania to: 10-25 minut, w zależności od skomplikowania projektu i samego przedmiotu, skrzynkę ułożymy w 10 sekund, a wazon o nietypowym kształcie ustawiamy około kilkunastu minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *