zadzwon

Zadzwoń

grawerowanie-gdansk

Grawerujmy!

inpiracje-grawer-gdansk

Nawiguj


Święta to czas miło spędzonych chwil, ale także kupowania prezentów, co wiąże się często z dużymi emocjami. Większość z nas chciałaby, aby prezenty, które wręczamy bliskiej osobie były wyjątkowe i znaczyły coś więcej, niż kolejna rzecz schowana do szuflady. Tutaj do akcji wkraczamy my, jako superbohaterowie ratujący święta. Grawer na produkcie jest coraz bardziej popularną metodą zdobienia prezentów. W tym wpisie przedstawimy wam parę przykładów, które naprawdę mogą odmienić Wasze święta i skrócić czas szukania wymarzonego prezentu.

Nasze propozycje:

  • Długopis z grawerem – znacie kogoś, kto zawsze ma miliony dokumentów do podpisania albo nigdy nie ma czym ich podpisać? Długopis z grawerem jest fajnym pomysłem, by umilić komuś natłok obowiązków. Idealny prezent dla rodziców, wujka, koleżanki czy kolegi z pracy. Nawet małe słowo wygrawerowane na długopisie może być powodem do radości każdego dnia.

 

  • Grawer na butelkach – macie wśród swoich znajomych koneserów dobrego wina czy whisky? Może znakowanie na butelce będzie dobrym pomysłem aby tak oryginalne butelki zdobiły wnętrze barku a także stanowiły fajna pamiątkę.

 

  • Biżuteria i zegarki z grawerem – biżuteria i różnego typu zegarki od zawsze były fajnym pomysłem na prezent. Jest to jeden z tych przedmiotów co możemy mieć zawsze przy sobie, nawet małe inicjały na zawieszce czy spodzie zegarka sprawią, że grawerowany przedmiot będzie wyjątkowy.

 

  • Kalendarz – idealny prezent dla kogoś, kto ciągle nie ma na nic czasu, a kalendarz to jego prawa ręka. Sygnowany imieniem i nazwiskiem czy może nawet symbolem, na pewno będzie umilał każdy dzień. Nie zapomnijcie wpisać w nim daty wyjścia na kawę 😉

 

  • Perfumy – u nas to totalna nowość w grawerowaniu. Nasze ulubione perfumy nie zawsze muszą mieć taką samą buteleczkę. Sprawimy, że zwykła rzecz kupowana na co dzień może być wyjątkowym prezentem. Wystarczy tylko pomysł.

 

  • Grawer na kubku – dobra kawa i herbata to źródło czystej przyjemności. Moi bliscy zawsze mówili: „W ładnym kubku lepiej smakuje”. Teraz twoi znajomi mogą mieć wyjątkowy kubek z Twoim własnym projektem albo własnym imieniem i nazwiskiem, aby nikt nie podbierał im ich ulubionego naczynia.

Wszystkie te, a nawet jeszcze więcej projektów możecie zrealizować w naszej pracowni. Bez obaw – projekt wykonamy za Ciebie oraz doradzimy, w którym miejscu na prezencie najlepiej wykonać grawer. Pamiętajcie, nie boimy się żadnych wyzwań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *